AGENDA 2016/2017: Programma en uitslagen
 
Dag
Datum Tijd / Uitslag Opmerking
Vrijdag 8 jul - Jubileum crossloop
Vrijdag 15 jul - Eerste ZDH-Crossloop
Vrijdag 22 jul - Tweede ZDH-Crossloop
Vrijdag 29 jul - Derde ZDH-Crossloop
Vrijdag 5 aug - Vierde ZDH-Crossloop
Vrijdag 12 aug - Vijfde ZDH-Crossloop
Vrijdag 19 aug - Zesde en laatste ZDH-Crossloop
Vrijdag 18 nov 20.30 Jaarvergadering sv ZDH
Zondag 1 jan 14.30 Nieuwjaarswedstrijd ZDH 1 - Oud ZDH
Zaterdag 4 mrt - Texelse Kampioenschappen gym.
Zaterdag 18 mrt 13.00-17.00 Reünie ZDH 50+, zie hier.
Donderdag 25 mei Uitgesteld Familietoernooi
Zaterdag 10 juni - Teambuilding ZDH / Rabo fietstocht
 
Voetbalwedstrijden 'veld'
Datum T/U Wedstrijden ZDH 1 / ZDH JO19-1 T/U Wedstrijden ZDH 2 / ZDH JO19-2
10-9-2016 - ZDH JO19-1 vrij Uitg. ZDH JO19-2 - HSV JO19-3
11-9-2016 0-3 ZDH 1 - Con Zelo 1 1-1
ZDH 2 - JVC 5
17-9-2016 10-1 Kleine Sluis JO19-1 - ZDH JO19-1 5-1 Duinrand S JO19-2 - ZDH JO19-2
18-9-2016 2-0 Succes 1 - ZDH 1 1-0
FC Den Helder 5 - ZDH 2
24-9-2016 4-2 ZDH JO19-1 - Dindua JO19-1 1-2 ZDH JO19-2 - BOL JO19-1
25-9-2016 1-2 ZDH 1 - AGSV 1, J.N.M. van den Hoff Uitg.
ZDH 2 - Dirkshorn 3
1-10-2016 Uitg. Reiger Boys JO19-2 - ZDH JO19-1 6-1 FC Den Helder JO19-2 - ZDH JO19-2
2-10-2016 3-1 Schagen 1 - ZDH 1 8-1
Winkel 3 - ZDH 2
8-10-2016 Uitg. ZDH JO19-1 - Zouaven De JO19-2 Uitg. ZDH JO19-2 - DTS JO19-1
9-10-2016 1-1 ZDH 1 - Wieringerwaard 1 Uitg.
ZDH 2 - ZAP 5
15-10-2016 Uitg. FC Den Helder JO19-1 - ZDH JO19-1 5-1 Zeemacht JO19-1 - ZDH JO19-2
16-10-2016 4-3 ZDH 1 - SRC 1, P. Börnemann 1-1
ZDH 2 - Kleine Sluis 3
22-10-2016     - bekerdag JO19-2
23-10-2016 - Inhaal ZDH 1 0-4
ZDH 2 - Dirkshorn 3
29-10-2016     2-2 ZDH JO19-2 - Oosterend JO19-1
30-10-2016 4-1 Vios W 1 - ZDH 1 4-1
Vesdo 2 - ZDH 2
5-11-2016     2-3 SVW 27 JO19-3 - ZDH JO19-2
6-11-2016 AFG. Flevo 1 - ZDH 1 13-1
Schagen 4 - ZDH 2
 
Dag Datum Tijd Wedstrijden ZDH veld Uitslag
Zaterdag 12-11-2016 10.45 ZDH JO19-2 - Reiger Boys JO19-3 8-1
Zondag 13-11-2016 10.45
ZDH 2 - Wiron 2
BNO
Zondag 13-11-2016 14.00 ZDH 1 - Winkel 1 1-1
Zaterdag 19-11-2016 10.45 ZDH JO19-2 - DTS JO19-1 3-2
Zondag 20-11-2016 10.45 ZDH 2 - ZAP 5 (ZAP teruggetrokken) Afg.
Zondag 20-11-2016 14.00 Flevo 1 - ZDH 1 (inhaal) Afg.
Zaterdag 26-11-2016 12.30 Kleine Sluis JO19-2 - ZDH JO19-2 0-4
Zondag 27-11-2016 10.30
Hollandia T 4 - ZDH 2
2-2
Zondag 27-11-2016 14.00 Nieuwe Niedorp 1 - ZDH 1 2-2
Zaterdag 3-12-2016 10.45 ZDH JO19-2 - Callantsoog JO19-1 5-0
Zondag 4-12-2016 10.45
ZDH 2 - Geel Zwart 30 3
1-5
Zondag 4-12-2016 14.00 ZDH 1 - Geel Zwart '30 1, G.M. Jak 1-4
Zaterdag 10-12-2016 14.30 Opperdoes/Twisk JO19-1 - ZDH JO19-2 2-2
Zondag 11-12-2016 11.30
Con Zelo 3 - ZDH 2
3-1
Zondag 11-12-2016 14.00 Hollandia T 1 - ZDH 1, E.W. Schans 2-0
Zaterdag 17-12-2016 - Inhaaldag JO19-2  
Zondag 18-12-2016 10.45 Inhaal ZDH 2 - Wiron 2 1-5
Zondag 18-12-2016 14.00 Flevo 1 - ZDH 1 (inhaal), N. Alhaddad 3-2
Zondag 1-1-2017 14.30 ZDH 1 - Oud ZDH 2-0
Zaterdag 7-1-2017 10.45 ZDH JO19-2 - DTS JO19-1 Uitg.
Zaterdag 7-1-2017 14.00 CSV'28 - ZDH 1 in Zwolle Afg.
Zaterdag 14-1-2017 14.30 ZDH 1 - VEW op kunstgras van Texel'94 5-3
Zaterdag 14-1-2017 11.00 Callantsoog JO19-1 - ZDH JO19-2 Afg.
Zondag 15-1-2017 11.30
Flevo 2 - ZDH 2
Afg.
Zondag 15-1-2017 - ZDH 1 vrij  
Zaterdag 21-1-2017 - Inhaaldag JO19-2  
Zondag 22-1-2017 - Inhaal ZDH 2  
Zondag 22-1-2017 - Inhaal ZDH 1  
Zaterdag 28-1-2017 11.00 Inhaal: Callantsoog JO19-1 - ZDH JO19-2 Afg.
Zondag 29-1-2017 10.45
ZDH 2 - Flevo 2 (Baaldag Flevo 2)
Uitg.
Zondag 29-1-2017 14.00 ZDH 1 - Dirkshorn 1 Afg.
Zaterdag 4-2-2017 10.45 ZDH JO19-2 - Opperdoes/Twisk JO19-1 6-4
Zondag 5-2-2017 12.00
JVC 5 - ZDH 2
3-0
Zondag 5-2-2017 14.00 Con Zelo 1 - ZDH 1, J.C.J.M. Langedijk 5-0
Zaterdag 11-2-2017 10.45 ZDH JO19-2 - Duinrand S JO19-2 Afg.
Zondag 12-2-2017 10.45
ZDH 2 - FC Den Helder 5 (tevens baaldag Helder)
Afg.
Zondag 12-2-2017 14.00 ZDH 1 - Succes 1 Afg.
Zaterdag 18-2-2017 11.45 BOL JO19-1 - ZDH JO19-2 3-3
Zondag 19-2-2017 11.00
Dirkshorn 3 - ZDH 2
4-2
Zondag 19-2-2017 14.00 AGSV 1 - ZDH 1 0-1
Zaterdag 25-2-2017 11.00 Inhaal: Callantsoog JO19-1 - ZDH JO19-2 2-2
Zondag 26-2-2017 11.30 Inhaal: Flevo 2 - ZDH 2 Afg.
Zondag 26-2-2017 14.00 Inhaal: ZDH 1 - Dirkshorn 1 2-4
Zaterdag 4-3-2017 10.45 Inhaal ZDH JO19-2 - Duinrand S JO19-2 1-1
Zondag 5-3-2017 - Inhaal ZDH 1 - Succes 1, G. Schiering 1-3
Zaterdag 11-3-2017 10.45 ZDH JO19-2 - SVW 27 JO19-3 Uitg.
Zondag 12-3-2017 10.45
ZDH 2 - Schagen 4
1-5
Zondag 12-3-2017 14.00 ZDH 1 - Flevo 1, J. van Vliet 2-2
Zaterdag 18-3-2017 14.00 DTS JO19-1 - ZDH JO19-2 1-7
Zondag 19-3-2017 -
Inhaaldag ZDH 2
 
Zondag 19-3-2017 14.00 Wieringerwaard 1 - ZDH 1 2-1
Zaterdag 25-3-2017 10.45 ZDH JO19-2 - FC Den Helder JO19-2 1-3
Zondag 26-3-2017 10.45
ZDH 2 - Winkel 3
3-4
Zondag 26-3-2017 14.00 ZDH 1 - Schagen 1, M. Billor 2-3
Zaterdag 1-4-2017 14.00 Oosterend JO19-1 - ZDH JO19-2 8-4
Zondag 2-4-2017 10.45
ZDH 2 - Vesdo 2
0-3
Zondag 2-4-2017 14.00 ZDH 1 - Vios W 1 3-2
Zondag 9-4-2017 11.00
Kleine Sluis 3 - ZDH 2
0-5
Zondag 9-4-2017 14.00 SRC 1 - ZDH 1 3-4
Zaterdag 22-4-2017 10.45 inhaaldag: ZDH JO19-2 - Zeemacht JO19-1 3-3
Zondag 23-4-2017 11.30
Wiron 2 - ZDH 2
5-1
Zondag 23-4-2017 14.00 Winkel 1 - ZDH 1, C.A. Dop 0-0
Zaterdag 29-4-2017 10.45 ZDH JO19-2 - Kleine Sluis JO19-2 BNO
Zaterdag 29-4-2017 18.30
ZDH 2 - Hollandia T 4
2-9
Zondag 30-4-2017 14.00 ZDH 1 - Nieuwe Niedorp 1, B. Ari 9-1
Zaterdag 6-5-2017 10.15 Reiger Boys JO19-3 - ZDH JO19-2 3-1
Zondag 7-5-2017 11.30
Geel Zwart '30 3 - ZDH 2
6-3
Zondag 7-5-2017 14.00 Geel Zwart '30 1 - ZDH 1, D. Brandsma 7-0
Zaterdag 13-5-2017 10.45 ZDH JO19-2 - SVW 27 JO19-3 BNO
Zondag 14-5-2017 10.45
ZDH 2 - Con Zelo 3
2-1
Zondag 14-5-2017 14.00 ZDH 1 - Hollandia T 1, F. Lodeweegs 0-5
Zondag 21-5-2017 10.45 Inhaaldag: ZDH 2 - FC Den Helder 5 5-2
Donderdag 25-5-2017 14.00 ZDH 1 - Vesdo 1, J.H. van Loen 1-0
Zaterdag 27-5-2016 ZDH-Toernooi
Zondag 28-5-2017 14.00 Vesdo 1 - ZDH 1, J. Ligtvoet  
 

Terug

© s.v. ZDH - Sportvereniging Zwaluwen Den Hoorn