AGENDA 2017/2018: Programma en uitslagen
 
Dag
Datum Tijd / Uitslag Opmerking
Vrijdag 13 jul - Eerste ZDH-Crossloop
Vrijdag 20 jul - Tweede ZDH-Crossloop
Vrijdag 27 jul - Derde ZDH-Crossloop
Vrijdag 3 aug - Vierde ZDH-Crossloop
Vrijdag 10 aug - Vijfde ZDH-Crossloop
Vrijdag 17 aug - Zesde en laatste ZDH-Crossloop
Vrijdag 24 nov 20.30 Jaarvergadering sv ZDH
Maandag 1 jan 14.30 Nieuwjaarswedstrijd ZDH 1 - Oud ZDH
Zaterdag ? mrt - Texelse Kampioenschappen gym.
Donderdag 10 mei - Familietoernooi
 
Voetbalwedstrijden 'veld'
Dag Datum Tijd Wedstrijden ZDH veld Uitslag
Zaterdag 26 aug 17.30 ZDH 1 - Willemsoord 1 (za 3de klasse) 2-6
Donderdag 7 sep 18.15 Texel JO19 - ZDH JO19 4-0
Dinsdag 12 sep 18.30 Texel JO21 - ZDH 1 7-4
Dinsdag 19 sep 18.30 ZDH 1 - Oosterend 1 AFG.
Zaterdag 23 sep 10.45 ZDH JO19-1 - Strandvogels JO19-1 3-7
Zondag 24 sep 10.45 ZDH 2 - VIOS W 4 2-2
Zondag 24 sep 14.00 ZDH 1 - Geel Zwart'30 1 2-0
Zaterdag 30 sep 12.30 Kleine Sluis JO19-2 - ZDH JO19-1 Afg.
Zondag 1 okt 11.30 FC Den Helder 5 - ZDH 2 2-4
Zondag 1 okt 14.00 Wieringerwaard 1 - ZDH 1, J.M. van Hamersveld 3-2
Zaterdag 7 okt 12.15 Vrone JO19-2 - ZDH JO19-1 1-2
Zondag 8 okt 10.45 ZDH 2 - ZAP 4 2-5
Zondag 8 okt 14.00 ZDH 1 - Winkel 1, M. Billor 0-6
Zaterdag 14 okt 10.45 ZDH JO19-1 - Dindua JO19-1 4-4
Zondag 15 okt 11.30 FC Den Helder 4 - ZDH 2 10-1
Zondag 15 okt 14.00 Flevo 1 - ZDH 1, B. Ari 3-1
Zondag 22 okt - ZDH 1 en ZDH 2 vrij -
Zaterdag 28 okt 14.00 Wiron JO19-1 - ZDH JO19-1 -
Zondag 29 okt 11.00 Wiron 1 - ZDH 2 -
Zondag 29 okt 14.00 ZDH 1 - Succes 1 -
Zaterdag 4 nov 10.45 ZDH JO19-1 - DTS JO19-2 -
Zondag 5 nov 10.45 ZDH 2 - Vesdo 3 -
Zondag 5 nov 14.00 De Koog 1 - ZDH 1 -
Zaterdag 11 nov 10.45 ZDH JO19-1 - ST Opperdoes/Twisk TSV JO19-1 -
Zondag 12 nov 10.45 ZDH 2 - ZAP 5 -
Zondag 12 nov 14.00 ZDH 1 - SRC 1 -
Zondag 19 nov 12.00 Oudesluis 2 - ZDH 2 -
Zondag 19 nov 14.00 DWOW 1 - ZDH 1 -
Zondag 26 nov 10.45 ZDH 2 - Schagen 3 -
Zondag 26 nov 14.00 ZDH 1 - Dirkshorn 1 -
Zondag 3 dec 11.00 Dirkshorn 3 - ZDH 2 -
Zondag 3 dec 14.00 ZDH 1 - Schagen 1 -
Zondag 10 dec 10.45 ZDH 2 - JVC 5 -
Zondag 10 dec 14.00 Vesdo 1 - ZDH 1 -
Maandag 1 jan 2018 14.30 Nieuwjaarswedstrijd ZDH 1 - Oud ZDH -
Zondag 11 feb 10.45 ZDH 2 - FC Den Helder 4 -
Zondag 11 feb 14.00 ZDH 1 - Flevo 1 -
Zondag 18 feb 14.00 ZAP 4 - ZDH 2 -
Zondag 18 feb 14.00 Winkel 1 - ZDH 1 -
Zondag 11 mrt 14.00 ZDH 1 - De Koog 1 -
Zondag 18 mrt 10.45 ZDH 2 - Wiron 2 -
Zondag 18 mrt 14.00 Succes 1 - ZDH 1 -
Zondag 25 mrt 13.30 Schagen 3 - ZDH 2 -
Zondag 25 mrt 14.00 Dirkshorn 1 - ZDH 1 -
Zondag 8 apr 10.45 ZDH 2 - FC Den Helder 5 -
Zondag 8 apr 14.00 ZDH 1 - Wieringerwaard 1 -
Zondag 15 apr 10.45 ZDH 2 - Oudesluis 2 -
Zondag 15 apr 14.00 Geel Zwart '30 1 - ZDH 1 -
Zondag 22 apr 14.00 ZDH 1 - DWOW 1 -
Donderdag 10 mei - Familietoernooi (Hemelvaart) -
Zondag 13 mei 11.00 ZAP 5 - ZDH 2 -
Zondag 13 mei 14.00 SRC 1 - ZDH 1 -
Zondag 20 mei 10.45 ZDH 2 - Dirkshorn 3 -
Zondag 20 mei 14.00 Schagen 1 - ZDH 1 (1ste Pinksterdag) -
Zondag 27 mei 13.00 JVC 5 - ZDH 2 -
Zondag 27 mei 14.00 ZDH 1 - Vesdo 1 -
Zaterdag 2 juni - ZDH-Toernooi -
 
 

Terug

s.v. ZDH - Sportvereniging Zwaluwen Den Hoorn