STATISTIEKEN: SEIZOEN 2014/2015
STAND
EINDSTAND
  Team D W G V P Dv   Dt Ds Vp    
1 SRC 26 18 3 5 57 75 - 31 +44 21 Kamp. (P3)
3 Hollandia T 26 16 5 5 53 62 - 40 +22 25 Neemt P3 over
2 DTS 26 14 9 3 51 58 - 21 +37 27    
4 Con Zelo 26 15 1 10 46 68 - 50 +18 32    
5 Geel Zwart '30 26 14 2 10 44 59 - 48 +11 34 P1  
6 Succes 26 12 6 8 42 49 - 49 + 36    
7 Schagen 26 11 5 10 38 52 - 48 +4 40    
9 Dirkshorn 26 11 4 11 37 44 - 52 -8 41    
8 Hugo Boys 26 11 3 12 36 50 - 56 -6 42    
10 DWOW 26 9 4 13 31 41 - 48 -7 47 P2  
11 VZV 26 7 4 15 25 42 - 67 -25 53    
12 Wiron 26 7 3 16 24 31 - 57 -26 54    
13 Nieuwe Niedorp 26 7 2 17 23 38 - 63 -25 55 Nacompetitie
14 ZDH 26 2 5 19 11 38 - 77 -39 67 Degradatie
                           
1e ronde: Nacompetitie om plaats in 3de klasse        
DWOW - Alw. Forward (4B) 2 - 1     25 mei  
Alw. Forward (4B) - DWOW 0 - 2     31 mei  
1e ronde: Nacompetitie om plaats in 3de klasse        
VVS '46 (3A) - HSV Sport (4B) 0 - 1     25 mei  
HSV Sport (4B) - VVS '46 (3A) 1 - 1     31 mei  
2e ronde: Nacompetitie om plaats in 3de klasse        
DWOW - HSV Sport (4B) 3 - 2     4 juni  
HSV Sport (4B) - DWOW 2 - 1     7 juni  
DWOW volgend seizoen in derde klasse              
1e ronde: Nacompetitie om plaats in 3de klasse        
KGB (4B) - Geel Zwart '30 1 - 0     25 mei  
Geel Zwart '30 - KGB (4B) 0 - 4     31 mei  
1e ronde: Nacompetitie om plaats in 3de klasse        
Hollandia T - Texel '94 (3A) 0 - 0     25 mei  
Texel '94 (3A) - Hollandia T 3 - 0     31 mei  
2e ronde: Nacompetitie om plaats in 3de klasse        
Texel '94 (3A) - KGB (4B) 3 - 0     4 juni  
KGB (4B) - Texel '94 (3A) 1 - 2     7 juni  
Texel '94 volgend seizoen in derde klasse            
                           
Nacompetitie om plaats in 4de klasse              
N. Niedorp - Bergen (5A) 1 - 1     17 mei  
DRC (5B) - N. Niedorp 0 - 0     25 mei  
Bergen (5A) - DRC (5B) 5 - 1     31 mei  
STAND
  Team D W G V P Dv   Dt Ds Vp    
1 Bergen 2 1 1 0 4 6 - 2 +4 2    
2 N. Niedorp 2 0 2 0 2 1 - 1 + 4    
3 DRC 2 0 1 1 1 1 - 5 -4 5    
N. Niedorp nr. 13 4A, Bergen nr. 2 5A en DRC nr. 3 5B
Nummers 1 en 2 volgend seizoen in vierde klasse.
                           
Nacompetitie om plaats in 4de klasse              
Berkhout (4B) - Jisp (6A) 0 - 1     17 mei  
De Koog (5A) - Berkhout (4B) 4 - 2     25 mei  
Jisp (6A) - De Koog (5A) 1 - 1     31 mei  
STAND
  Team D W G V P Dv   Dt Ds Vp    
1 De Koog 2 1 1 0 4 5 - 3 +2 2    
2 Jisp 2 1 1 0 4 2 - 1 +1 2    
3 Berkhout 2 0 0 2 0 2 - 5 -3 6    
De Koog nr. 4 5A, Berkhout nr. 13 4B en Jisp kampioen 6A.
Nummers 1 en 2 volgend seizoen in vierde klasse.
 
NACOMPETITIE
4e klasse A, B, C, D, E, F, G en H De kampioen promoveert naar de 3e klasse. De periodekampioenen van de 4e klasse spelen een na-competitie met de nummers 11 en 12 van de 3e klasse om acht (8) plaatsen in de 3e klasse. Nummer 13 van de 4e klasse A tot en met H spelen een na-competitie tegen de periodekampioenen van de 5e klasse, de kampioen van de 6e klasse A en B en de klassenperiodekampioen van de 6e klasse A en B om acht (8) plaatsen in de 4e klasse. Nummer 14 degradeert naar de 5e klasse.
Uitwerking nacompetitie 4e en 5e klasse De nummers 13 van de 4e klasse A tot en met H (zijnde 8), de periodekampioenen van de 5e klasse A tot en met D (zijnde 12), de kampioen van de 6e klasse A en B (zijnde 2) en de klassenperiodekampioen van de 6e klasse A en B (zijnde 2) worden ondergebracht in 8 poules van 3. Er wordt een halve competitie afgewerkt. De nummers 1 spelen in het seizoen 2015-‟16 in de 4e klasse.
Poule A: 1) Nr. 13 4A + 2) 2e periode 5A + 3) 1e periode 5B.
Wedstrijdvolgorde van de poules 1-2, bij winst nr. 1: 2-3 en 3-1. Bij winst/gelijkspel nr. 2: 3-1 en 2-3.
 
STAND LINKER- EN RECHTERRIJTJE
  Team D P Ds   Team D P Ds
1 SRC 26 57 +44 8 Dirkshorn 26 37 -8
2 Hollandia T 26 53 +22 9 Hugo Boys 26 36 -6
3 DTS 26 51 +37 10 DWOW 26 31 -7
4 Con Zelo 26 46 +18 11 VZV 26 25 -25
5 Geel Zwart '30 26 44 +11 12 Wiron 26 24 -26
6 Succes 26 42 + 13 Nieuwe Niedorp 26 23 -25
7 Schagen 26 38 +4 14 ZDH 26 11 -39
 
PERIODESTANDEN 
PERIODE 1 (speelronde 1 t/m 8 = 8 wedstrijden)
  Team D W G V P Dv   Dt Ds Vp P MP %
1 Geel Zwart '30 8 7 0 1 21 26 - 11 +15 3 P1   88%
2 DTS 8 5 3 0 18 14 - 6 +8 6     75%
3 Hollandia T 8 5 2 1 17 18 - 13 +5 7     71%
4 SRC 8 5 1 2 16 23 - 8 +15 8     67%
5 Dirkshorn 8 5 1 2 16 19 - 12 +7 8     67%
6 Succes 8 4 1 3 13 17 - 18 -1 11     54%
7 Con Zelo 8 4 0 4 12 18 - 17 +1 12     50%
8 Hugo Boys 8 3 2 3 11 12 - 11 +1 13     46%
9 VZV 8 3 2 3 11 14 - 19 -5 13     46%
10 Schagen 8 2 2 4 8 13 - 15 -2 16     33%
11 Wiron 8 2 0 6 6 8 - 17 -9 18     25%
12 Nieuwe Niedorp 8 1 1 6 4 12 - 21 -9 20     17%
13 ZDH 8 1 1 6 4 9 - 20 -11 20     17%
14 DWOW 8 1 0 7 3 7 - 22 -15 21     13%
PERIODE 2 (speelronde 9 t/m 17 = 9 wedstrijden)
  Team D W G V P Dv   Dt Ds Vp P MP %
1 DWOW 9 6 1 2 19 21 - 9 +12 8 P2   70%
2 Hollandia T 9 6 1 2 19 24 - 15 +9 8     70%
3 Con Zelo 9 6 0 3 18 34 - 19 +15 9     67%
5 SRC 9 6 0 3 18 23 - 15 +8 9     67%
4 DTS 9 5 2 2 17 22 - 6 +16 10     63%
6 Schagen 9 5 1 3 16 21 - 18 +3 11     59%
9 VZV 9 4 2 3 14 16 - 19 -3 13     52%
7 Nieuwe Niedorp 9 4 1 4 13 13 - 12 +1 14     48%
8 Geel Zwart '30 9 4 0 5 12 17 - 18 -1 15 P1   44%
11 Succes 9 3 2 4 11 15 - 19 -4 16     41%
10 Hugo Boys 9 3 1 5 10 17 - 25 -8 17     37%
12 Wiron 9 2 0 7 6 10 - 26 -16 21     22%
13 Dirkshorn 9 1 2 6 5 7 - 23 -16 22     19%
14 ZDH 9 0 3 6 3 12 - 28 -16 24     11%
PERIODE 3 (speelronde 18 t/m 26 = 9 wedstrijden)
  Team D W G V P Dv   Dt Ds Vp P MP %
1 SRC 9 7 2 0 23 29 - 8 +21 4 P3   85%
2 Succes 9 5 3 1 18 17 - 12 +5 9     67%
3 Hollandia T 9 5 2 2 17 20 - 12 +8 10     63%
4 DTS 9 4 4 1 16 22 - 9 +13 11     59%
5 Con Zelo 9 5 1 3 16 18 - 16 +2 11     59%
6 Dirkshorn 9 5 1 3 16 18 - 17 +1 11     59%
7 Hugo Boys 9 5 0 4 15 21 - 20 +1 12     56%
8 Schagen 9 4 2 3 14 18 - 15 +3 13     52%
9 Wiron 9 3 3 3 12 13 - 14 -1 15     44%
10 Geel Zwart '30 9 3 2 4 11 16 - 19 -3 16 P1   41%
11 DWOW 9 2 3 4 9 13 - 17 -4 18 P2   33%
12 Nieuwe Niedorp 9 2 0 7 6 13 - 30 -17 21     22%
13 ZDH 9 1 1 7 4 17 - 29 -12 23     15%
14 VZV 9 0 0 9 0 12 - 29 -17 27     0%
 
ALLE UITSLAGEN IN DE KLASSE 4A, WEST I.
4A CZ Dir DTS DW GZ Hol HB NN Sch SRC Suc VZ Wir ZDH
Con Zelo   5-1 0-1 4-2 6-1 2-3 2-1 2-3 0-2 2-1 1-2 6-3 6-0 3-2
Dirkshorn 1-4   0-0 2-1 2-1 0-0 1-3 0-2 6-2 2-3 4-0 2-2 3-2 4-2
DTS 0-2 2-0   3-0 1-1 3-3 2-2 0-2 2-1 1-2 2-2 2-0 7-0 1-1
DWOW 3-1 2-3 0-2   0-3 0-0 3-0 1-1 4-0 2-3 1-1 1-3 2-0 2-1
Geel Zwart '30 3-0 1-2 0-1 1-4   3-4 2-3 4-1 3-0 2-2 4-3 3-2 3-1 5-2
Hollandia T 2-3 3-1 1-1 3-0 5-1   4-2 3-1 1-1 1-4 5-1 2-1 2-1 6-1
Hugo Boys 2-1 0-1 0-6 1-2 1-3 1-2   1-2 4-3 2-3 3-1 5-3 3-1 3-1
Nieuwe Niedorp 1-2 1-2 0-1 4-1 1-3 1-2 0-3   4-3 0-0 0-1 0-1 2-3 2-5
Schagen 5-1 5-0 2-2 2-2 2-0 1-0 1-2 5-0   1-3 3-1 1-1 0-2 0-0
SRC 6-1 2-1 1-5 3-0 1-2 6-1 5-1 7-0 1-2   3-1 3-0 0-0 5-0
Succes 3-7 3-0 0-0 2-1 2-1 0-2 3-2 4-1 2-1 2-1   2-1 3-0 5-1
VZV 1-2 1-3 0-7 0-2 0-5 3-2 0-0 5-4 2-3 0-3 1-1   1-2 4-2
Wiron 0-0 3-1 0-2 3-1 1-2 0-2 2-3 2-4 0-3 2-3 1-1 2-3   2-0
ZDH 1-2 2-2 1-4 2-4 1-2 2-3 2-2 2-1 2-3 0-4 3-3 2-4 0-1  
 
DE THUISSTAND EN DE UITSTAND
  THUISSTAND D W G V P Dv Dt Ds Vp %
1 Succes 13 10 1 2 31 31 18 +13 8 79%
2 Hollandia T 13 9 2 2 29 38 18 +20 10 74%
3 SRC 13 9 1 3 28 43 14 +29 11 72%
4 Con Zelo 13 8 0 5 24 39 22 +17 15 62%
5 Schagen 13 6 4 3 22 28 17 +11 17 56%
6 Geel Zwart '30 13 7 1 5 22 34 25 +9 17 56%
7 Dirkshorn 13 6 3 4 21 27 22 +5 18 54%
8 DTS 13 5 5 3 20 26 16 +10 19 51%
9 DWOW 13 5 3 5 18 21 18 +3 21 46%
10 Hugo Boys 13 6 0 7 18 26 29 -3 21 46%
11 Wiron 13 3 2 8 11 18 25 -7 28 28%
12 VZV 13 3 2 8 11 18 36 -18 28 28%
13 Nieuwe Niedorp 13 2 1 10 7 16 27 -11 32 18%
14 ZDH 13 1 3 9 6 20 35 -15 33 15%
   
  UITSTAND D W G V P Dv Dt Ds Vp %
1 DTS 13 9 4 0 31 32 5 +27 8 79%
2 SRC 13 9 2 2 29 32 17 +15 10 74%
3 Hollandia T 13 7 3 3 24 24 22 +2 15 62%
4 Geel Zwart '30 13 7 1 5 22 25 23 +2 17 56%
5 Con Zelo 13 7 1 5 22 29 28 +1 17 56%
6 Hugo Boys 13 5 3 5 18 24 27 -3 21 46%
7 Schagen 13 5 1 7 16 24 31 -7 23 41%
8 Dirkshorn 13 5 1 7 16 17 30 -13 23 41%
9 Nieuwe Niedorp 13 5 1 7 16 22 36 -14 23 41%
10 VZV 13 4 2 7 14 24 31 -7 25 36%
11 DWOW 13 4 1 8 13 20 30 -10 26 33%
12 Wiron 13 4 1 8 13 13 32 -19 26 33%
13 Succes 13 2 5 6 11 18 31 -13 28 28%
14 ZDH 13 1 2 10 5 18 42 -24 34 13%
 
SPELERS - STATISTIEKEN - MEESTE WAARDEVOLLE SPELER
                        Raak Mis  
  SPELER/ WEDSTRIJD  C. Doel Vr. Doel NJW. Doel T. Doel Tot. Doel C. Ass. Vr. Ass. NJW. Ass. T. Ass. Tot. Ass. Pen. Mee Pen. Mee Tot.  D+A
1 Bomas, Jelmer 14 1     15 6 5     11 1 1 27
2 Bruijn, Mike de  6 3   3 12 1 1 1 1 4 1   17
3 Boogaard, Remco 3 1   3 7 4 2   1 7 1   15
4 Graaf, Gijs de 4 2 2   8     1 1 2     10
5 Struick, Hidde 2   2   4 1 1   2 4     8
6 Witte, Kenny         0 3     2 5 1   6
7 Leenhouts, Jonas 3 1   2 6         0     6
8 Bakker, DaniŽl   2 1   3     1   1     4
9 Boogaard, Guido         0 2 1     3     3
10 E.D. Tegenstander 3       3         0     3
11 GoŽnga, Jurn         0 2       2     2
12 Westdorp, Timo 2       2         0     2
13 Arends, Tim         0 2       2     2
14 Berbťe, Hans 1       1         0     1
15 Boone, Marcel         0     1   1     1
16 Backer, Jeroen         0 1       1     1
17 Plaatsman, Pieter         0 1       1     1
 
SPELERS - STATISTIEKEN - MEESTE WAARDEVOLLE SPELER COMPETITIE
        Raak  
  SPELER/ WEDSTRIJD  C. Doel C. Ass. Pen. Mee Tot.  
1 Bomas, Jelmer 14 6 1 21
2 Bruijn, Mike de  6 1 1 8
3 Boogaard, Remco 3 4 1 8
4 Witte, Kenny   3 1 4
5 Graaf, Gijs de 4     4
6 E.D. Tegenstander 3     3
7 Leenhouts, Jonas 3     3
8 Struick, Hidde 2 1   3
9 GoŽnga, Jurn   2   2
10 Westdorp, Timo 2     2
11 Arends, Tim   2   2
12 Boogaard, Guido   2   2
13 Berbťe, Hans 1     1
14 Backer, Jeroen   1   1
15 Plaatsman, Pieter   1   1
 
DE DOELPUNTENMAKERS
  SPELER/ WEDSTRIJD  C. Doel Vr. Doel NJW. Doel T. Doel Tot. Doel
1 Bomas, Jelmer 14 1     15
2 Bruijn, Mike de  6 3   3 12
3 Graaf, Gijs de 4 2 2   8
4 Boogaard, Remco 3 1   3 7
5 Leenhouts, Jonas 3 1   2 6
6 Struick, Hidde 2   2   4
7 Bakker, DaniŽl   2 1   3
8 E.D. Tegenstander 3       3
9 Westdorp, Timo 2       2
10 Berbťe, Hans 1       1
 
DE ASSISTGEVERS
  SPELER/ WEDSTRIJD  C. Ass. Vr. Ass. NJW. Ass. T. Ass. Pen. Mee Tot. Ass.
1 Bomas, Jelmer 6 5     1 12
2 Boogaard, Remco 4 2   1 1 8
3 Witte, Kenny 3     2 1 6
4 Bruijn, Mike de  1 1 1 1 1 5
5 Struick, Hidde 1 1   2   4
6 Boogaard, Guido 2 1       3
7 GoŽnga, Jurn 2         2
8 Arends, Tim 2         2
9 Graaf, Gijs de     1 1   2
10