ZDH-TOERNOOI 2022
 
ZDH-TOERNOOI 11 juni 2022
POULE A = Veld A (links - Paal 9)  
1 Oud ZDH  
2 Zwaluwen 1  
3 Schagen 2  
4 DEVO  
5 Nederwetten  
6 Jong ZDH  
Poulewedstrijden (1x 17 min + 3 min wisseltijd) Uitslag
1 10:30 10:47 Oud ZDH - Zwaluwen 1 2-1
2 10:50 11:07 Schagen 2 - DEVO 0-3
3 11:10 11:27 Nederwetten - Jong ZDH 1-2
4 11:30 11:47 Schagen 2 - Oud ZDH 2-0
5 11:50 12:07 Nederwetten - Zwaluwen 1 0-1
6 12:10 12:27 Jong ZDH - DEVO 1-4
7 12:30 12:47 Oud ZDH - Nederwetten 4-0
8 12:50 13:07 Jong ZDH - Schagen 2 0-1
9 13:10 13:27 DEVO - Zwaluwen 1 4-0
10 13:30 13:47 Oud ZDH - Jong ZDH 1-0
11 13:50 14:07 DEVO - Nederwetten 2-1
12 14:10 14:27 Zwaluwen 1 - Schagen 2 2-3
13 14:30 14:47 DEVO - Oud ZDH 0-1
14 14:50 15:07 Zwaluwen 1 - Jong ZDH 1-4
15 14:50 15:07 Schagen 2 - Nederwetten 2-1
             
POULE B = Veld B (rechts - Den Hoorn)  
1 Schagen 1  
2 Zwaluwen 2  
3 Schagen 3  
4 Zutphen  
5 ZDH Dames  
   
Poulewedstrijden (1x 22 min + 3 min wisseltijd) Uitslag
1 10:30 10:52 Schagen 1 - Zwaluwen 2 3-2
2 10:55 11:17 Schagen 3 - Zutphen 2-0
3 11:20 11:42 ZDH Dames - Schagen 1 0-4
4 11:50 12:12 Schagen 3 - Zwaluwen 2 5-1
5 12:15 12:37 Zutphen - ZDH Dames 2-1
6 12:40 13:02 Schagen 1 - Schagen 3 2-3
7 13:10 13:32 Zwaluwen 2 - Zutphen 4-1
8 13:35 13:57 ZDH Dames - Schagen 3 1-4
9 14:00 14:22 Zutphen - Schagen 1 1-2
10 14:25 14:47 Zwaluwen 2 - ZDH Dames 4-1
             
  FINALES          
             
  Plaats 11   Nederwetten      
  Plaats 9/10          
  15:10 15:25 Zwaluwen 1 - ZDH Dames 2-0
  Plaats 7/8          
  15:10 15:25 Jong ZDH "WNS" - FC Zutphen 3-3
  Plaats 5/6          
  15:30 15:45 Schagen 2 - Zwaluwen 2 2-0
  Kleine finale        
  15:30 15:45 Oud ZDH - Schagen 1 1-0
  Finale          
  15:50 16:05 DEVO'58 - Schagen 3 3-1
 
Oud ZDH Jong ZDH
         
1 DaniŽl Bakker (keeper) 1 Jelmer de Ruyter (keeper)
2 Willem Rommets   2 Barry van der El  
3 Tom Bijl   3 Mike van der Wal  
4 Guido Boogaard   4 Tijs van Exel  
5 Gijs de Graaf   5 Joost Boekel  
6 Frenk van Heeringen   6 Jens Boogaard  
7 Mike de Bruijn   7 Tom Reijnders  
8 Sean van Heerwaarden   8 Niels Koolhof  
 
Prijzen
Beste speler: Jelmer de Ruyter
Beste keeper: Keeper van DEVO'58
Topscorer: Lucas Ipenburg
 
 

TERUG

© s.v. ZDH - Sportvereniging Zwaluwen Den Hoorn