14 november 2004: ZDH - GSV  5-1  (2-1)

"ZDH boekt ruime overwinning"
ZDH heeft zichzelf zondag een prima dienst bewezen. Door met 5-1 van concurrent GSV te winnen, verwijderden de Hoornders zich verder van de onderste plaats, terwijl ook de middenmoot in het vizier bleef.
ZDH had op eigen terrein een niet al te moeilijke middag. De gasten uit Grootschermer lieten zien over een ijverig team en een paar goede spelers te beschikken, maar konden toch nauwelijks wedijveren met de thuisploeg, die al na een paar minuten op voorsprong kwam, toen verdediger Jan-Willem Bakker de bal onderschepte en op Niels Dekker passte. De aanvaller bewees niet alleen razendsnel te zijn, maar ook goed te kunnen schieten (1-0).
Ook daarna bleef ZDH de beste ploeg, maar GSV kwam onverwacht op gelijke hoogte, toen de bal na een corner uit de doelmond van de Hoornders werd gekopt en één van de middenvelders de bal vanaf een meter of twintig keihard in de kruising schoot. Keeper Tjarko Stolk, die zijn met rugklachten kampende neef Christiaan verving, was kansloos.
Vlak voor rust kwam ZDH toch weer op voorsprong. Aan de basis van de treffer stond vrije verdediger Bernard Ipenburg, die de bal met een boogje over de verdediging plaatste, richting de naar voren snellende Mike de Bruijn, die wederom op het middenveld was geposteerd. De Bruijn hield het hoofd koel en gaf een voorzet op maat op Jacco Kager, die geen enkele moeite had te scoren: 2-1.
Na rust werd het al snel 3-1, toen Daan van der Slikke aan de rechterkant een demarrage plaatste en vanaf de achterlijn een prachtige voorzet gaf op Ivar van Elk, die net in de ploeg was gekomen voor Joop Rommets. Van Elk tikte bij de tweede paal simpel in. Daarmee was de wedstrijd gespeeld. De ZDH'ers kregen steeds meer zelfvertrouwen en combineerden een paar keer fraai, terwijl bij GSV langzaam het licht uit ging. Dat resulteerde in een groot aantal kansen voor de thuisploeg. Met name Jacco Kager werd herhaaldelijk in stelling gebracht, maar hoewel de lange spits verdienstelijk speelde, miste hij de kans om in één wedstrijd een keer of vier te scoren. Wel gaf hij, na een aanval over vele schijven, een slim tikje op Niels Dekker, die eerst hard op de lat schoot, maar in de rebound zelf op tijd was om de bal in het net te werken. Even later liet Dekker iedereen zijn hielen zien en bracht hij Kager in stelling. Die miste, maar achter hem dook Van Elk op en die was wel succesvol (5-1).
Zondag treft ZDH op de oever van het IJsselmeer alweer voor de tweede maal dit seizoen Schellinkhout. Thuis verloren de Hoornders met een gelegenheidsteam met 0-1, ditmaal moet worden gewonnen om de aansluiting met de middenmoot te bewerkstelligen.
Voor een sfeerimpressie van ZDH-GSV door Bouk Vredevoort klik hier.
 
14 november 2004: ZDH - GSV  5-1  (2-1)
ZDH: Tjarko Stolk - Peter Eelman, Bernard Ipenburg, Jan-Willem Bakker en Erwin Kleinveld - Daan van der Slikke, Joop Rommets (46.Ivar van Elk), Mike de Bruijn en Ronald Biesboer - Niels Dekker en Jacco Kager.
Scoreverloop: 1-0 Niels Dekker (Jan-Willem Bakker), 1-1, 2-1 Jacco Kager (Mike de Bruijn), 3-1 Ivar van Elk (Daan van der Slikke), 4-1 Niels Dekker (Rebound) en 5-1 Ivar van Elk (Niels Dekker).

Terug

s.v. ZDH - Sportvereniging Zwaluwen Den Hoorn - Witteweg 8 - 1797 RR Den Hoorn, Texel

TEL: 0222-319352 - EMAIL: medebruijn@hotmail.com